Somonino doczekało się super kwiaciarni – Tęczowy bukiet

Pragniesz aby Twoje otoczenie było bardziej kolorowe i bardziej komfortowe w codziennym funkcjonowaniu? Odwiedzić z pewnością musisz kwiaciarnię Tęczowy Bukiet w Somoninie. Właścicielka tej kwiaciarni dba o najdrobniejsze szczegóły produktów które sprzedaje. Każdego dnia klient może liczyć na najświeższe rośliny w dobrej niskiej cenie w porównaniu do konkurencji.

telefon 606709568

Siemiana 1, 83-314 Somonino

Dekoracje w kwiaciarni przygotowywane są z myślą o każdym najbliższym święcie, ale klient który potrzebuje czegoś indywidualnego na innego rodzaju ceremonie na pewno może liczyć na zrealizowanie praktycznie wszystkiego czego dusza zapragnie od strony florystycznej w kwiaciarni.

Somonino – duża wieś kaszubska w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Somonino, nad Radunią i przy drodze wojewódzkiej nr 224.

Co warto wiedzieć o Somoninie?

Około 64% mieszkańców wsi Somonino to ludność w wieku produkcyjnym, a około 26% w wieku przedprodukcyjnym. Natomiast około 10% mieszkańców jest w wieku poprodukcyjnym. To oznacza, że na 100 osób w wieku produkcyjnym przypada we we wsi Somonino mniej więcej 55 mieszkańców w wieku nieprodukcyjnym. Ten wskaźnik obciążenia demograficznego jest dużo mniejszy od wkażnika dla całego woj. pomorskiego i mniejszy od wskażnika obciążenia demograficznego dla całej Polski.